Terug naar Nieuws

De laatste schooldag schooljaar 2023 - 2024

Gepubliceerd op: , door: Kindcentrum De Bouwsteen
De laatste schooldag schooljaar 2023 - 2024

Donderdag 18 juli vulden de klassen zich met echte cowgirls, cowboys en indianen. Sommigen kwamen zelfs op een stokpaard binnen! De kinderen hebben een gezellige dag gehad met leuke spelletjes buiten. 🤠 Iedereen kon springen op het springkussen en een ritje maken op de rodeostier. Daarnaast was er hoefijzer gooien, tipi bouwen, handboog schieten enzovoort. 's Middags was er voor alle kinderen een patatje en een ijsje. Om 14.00 waren de kinderen vrij en was het .... zomervakantie! 

ELJA Tours op visite

Gepubliceerd door: Kindcentrum De Bouwsteen
Maandag 12 mei kwam Elja tours langs. Elja tours is een initiatief van het Groninger Museum. Een Amerikaanse Airstream is omgebouwd tot mini-museum en toert, met kunstenaars en museumdocenten, langs scholen in onze provincie. Het doel is om kinderen in aanraking te laten komen met kunst en zo hun perspectief te verbreden. Kunstenaars Hilde en Dragan namen de kinderen van groep 6,7 en 8 mee in de wereld van kunst en creativiteit. De kinderen hebben het verschil geleerd tussen warme en koude kleuren. Ook hebben ze het tekenen van de horizon geleerd. 
 

Bezoek werkzaamheden verkeersknooppunt de Blauwe Roos

Gepubliceerd door: Kindcentrum De Bouwsteen
In het kader van Girlsday (meiden enthousiast maken voor de technische sector) was groep 8 uitgenodigd bij de werkzaamheden rondom de Blauwe Roos in Winschoten.Leonie (provincie Groningen) en Rolf (uitvoerder KWS) hebben ons een rondleiding over de bouwplaats gegeven
 

 Kindcentrum De Bouwsteen

Directeur: Carla Jansen

Hardenberg 8
9684 AM, Finsterwolde

Telefoon: 0597 33 15 70
kcbouwsteen@sooog.nl