Terug naar Nieuws
Kick-Off scholentoer FC Groningen op Kindcentrum De Bouwsteen

De eerste Kick Off les van trainers van FC Groningen was bij ons op school en het was superleuk! Ook de pers was aanwezig. En dat was voor sommige kinderen wel erg spannend. Enkele kinderen werden zelfs geinterviewd. Na de Kick-off-les ontvangen we nog een een programma van zes weken om kinderen duurzaam in beweging te zetten. De scholentoer heeft als doel bewegingsarmoede tegen te gaan. Nou daar hebben de meeste kinderen op De Bouwsteen geen last van! Zij spelen en rennen veel buiten én we doen ook veel aan Bewegend Leren!
Bezoek werkzaamheden verkeersknooppunt de Blauwe Roos
Gepubliceerd door: Kindcentrum De Bouwsteen
In het kader van Girlsday (meiden enthousiast maken voor de technische sector) was groep 8 uitgenodigd bij de werkzaamheden rondom de Blauwe Roos in Winschoten.Leonie (provincie Groningen) en Rolf (uitvoerder KWS) hebben ons een rondleiding over de bouwplaats gegeven
Winnaar schoolvoetbal groep 7 & 8
Gepubliceerd door: Kindcentrum De Bouwsteen
Woensdag 2 april was het schoolvoetbal toernooi voor groep 7/8. Het toernooi werd georganiseerd in Midwolda, op de velden van M.O.V.V.
Namens onze school deden 10 kinderen uit groep 7/8 mee. Het trainersduo bestond uit meester Mischa en Robin.
Nadat we eerste werden in de poule, bereikten we de kruisfinale. Daarin werd met 1-0 gewonnen van OBS Heiligerlee. In de finale hebben we gewonnen van KC Futura (Scheemda). Een hele knappe prestatie!