Terug naar Nieuws

Presentatie aan de ouders van de lessen van De Schoolschrijver!

Gepubliceerd op: , door: Kindcentrum De Bouwsteen
Presentatie aan de ouders van de lessen van De Schoolschrijver!

Annejoke Smids is een Nederlandse jeugdboekenschrijfster. Ze schrijft in het genre van de historische jeugdboeken. Tien weken lang heeft Annejoke uitdagende lessen op het gebied van lezen en schrijven geboden aan alle leerlingen. Er is intensief gewerkt aan het bevorderen en stimuleren van schrijf-taalonderwijs. Het project De Schoolschrijver helpt kinderen taalvaardig en taalsterk te maken. Onze leerlingen hebben wekelijks met plezier uitgekeken naar de lessen van Annejoke! Want les krijgen van een heuse kinderboekenschrijfster is toch nét anders dan van je eigen juf of meester. Vandaag was er een tentoonstelling voor alle ouders om het gemaakte werk te komen bewonderen. 

Foto's

Bekijk ook

Bezoek werkzaamheden verkeersknooppunt de Blauwe Roos

Gepubliceerd door: Kindcentrum De Bouwsteen
In het kader van Girlsday (meiden enthousiast maken voor de technische sector) was groep 8 uitgenodigd bij de werkzaamheden rondom de Blauwe Roos in Winschoten.Leonie (provincie Groningen) en Rolf (uitvoerder KWS) hebben ons een rondleiding over de bouwplaats gegeven
 

Winnaar schoolvoetbal groep 7 & 8

Gepubliceerd door: Kindcentrum De Bouwsteen
Woensdag 2 april was het schoolvoetbal toernooi voor groep 7/8. Het toernooi werd georganiseerd in Midwolda, op de velden van M.O.V.V. Namens onze school deden 10 kinderen uit groep 7/8 mee. Het trainersduo bestond uit meester Mischa en Robin. Nadat we eerste werden in de poule, bereikten we de kruisfinale. Daarin werd met 1-0 gewonnen van OBS Heiligerlee. In de finale hebben we gewonnen van KC Futura (Scheemda). Een hele knappe prestatie! 
 

Nationale voorleeswedstrijd

Gepubliceerd door: Kindcentrum De Bouwsteen
Woensdag 12 februari heeft Tamara namens onze school meegedaan aan de Nationale Voorleeswedstrijd. De Nationale Voorleeswedstrijd is een leesbevorderingscampagne voor leerlingen uit de bovenbouw. Kinderen nemen het tegen elkaar op in verschillende wedstrijdrondes.Tamara werd gekozen tot voorleeskampioen van de school. Vervolgens deed ze mee aan de regionale voorleesronde in de Klinker. Helaas kwam ze net een paar punten tekort voor de provinciale wedstrijdronde.Desondanks goed gedaan Tamara! 👏  
 

 Kindcentrum De Bouwsteen

Directeur: Carla Jansen

Hardenberg 8
9684 AM, Finsterwolde

Telefoon: 0597 33 15 70
kcbouwsteen@sooog.nl