Terug naar Nieuws

Schoolschrijver Annejoke Smids op school!

Gepubliceerd op: , door: Kindcentrum De Bouwsteen
Schoolschrijver Annejoke Smids op school!

Annejoke is kinderboekenschrijfster en verbindt zich voor 10 weken aan onze school. Ze is een professionele kinderboekenschrijfster en gaat met een speciaal ontwikkeld lesprogramma aan het werk met de leerlingen en leerkrachten. Ouders nodigen we aan het eind van het project uit om het 'schrijfwerk'  van de leerlingen te lezen en bekijken. Dit doen we in samenwerking met de bibliotheek op een feestelijke manier! Zo verbeteren we samen lezen, schrijven en taalplezier.

ELJA Tours op visite

Gepubliceerd door: Kindcentrum De Bouwsteen
Maandag 12 mei kwam Elja tours langs. Elja tours is een initiatief van het Groninger Museum. Een Amerikaanse Airstream is omgebouwd tot mini-museum en toert, met kunstenaars en museumdocenten, langs scholen in onze provincie. Het doel is om kinderen in aanraking te laten komen met kunst en zo hun perspectief te verbreden. Kunstenaars Hilde en Dragan namen de kinderen van groep 6,7 en 8 mee in de wereld van kunst en creativiteit. De kinderen hebben het verschil geleerd tussen warme en koude kleuren. Ook hebben ze het tekenen van de horizon geleerd. 
 

Bezoek werkzaamheden verkeersknooppunt de Blauwe Roos

Gepubliceerd door: Kindcentrum De Bouwsteen
In het kader van Girlsday (meiden enthousiast maken voor de technische sector) was groep 8 uitgenodigd bij de werkzaamheden rondom de Blauwe Roos in Winschoten.Leonie (provincie Groningen) en Rolf (uitvoerder KWS) hebben ons een rondleiding over de bouwplaats gegeven
 

 Kindcentrum De Bouwsteen

Directeur: Carla Jansen

Hardenberg 8
9684 AM, Finsterwolde

Telefoon: 0597 33 15 70
kcbouwsteen@sooog.nl